Užklausa
about-banner-image

Mes kokybiškai ir greitai gręžiame kiaurymes (skyles). Patikėdami gręžimo darbus mums, Jūs sutaupysite savo laiką ir lėšas, bei gausite aukščiausią kokybę.

Greitas ir kokybiškas kiaurymių (skylių) gręžimas atliekamas profesionalų. Paslaugos kaina yra apskaičiuojama įvertinus gręžiamą paviršių bei darbų apimtis. Norėdami sužinoti tikslią skylių gręžimo  kainą, susisiekite nurodytais kontaktais ir mes įvardinsime darbų įkainius. Žinodami darbų apimtį galėsite sužinoti, kiek ši paslauga kainuos jums. Visuomet atsižvelgiame į klientų poreikius, todėl stengiamės suteikti finansiškai naudingus pasiūlymus kiekvieno poreikiams.

Skylių gręžimo paslaugas sudaro atskiros šių paslaugų rūšys. Priklausomai nuo gręžiamo paviršiaus tipo, yra parenkami reikiami grąžtai, gręžimo apsukos ir nustatomi kiti komponentai. Jums tiesiog reikia įvardinti gręžiamo paviršiaus tipą, o viskuo kitu mes pasirūpinsime.

Teikiame šias skylių gręžimo paslaugas:

 • Skylių gręžimas mini rekuperatoriaus montavimui
 • Skylių gręžimas vėdinimo sistemos montavimui
 • Skylių gręžimas rekuperatoriaus montavimui
 • Skylių gręžimas oro kondicionieriaus montavimui
 • Skylių gręžimas oro kondiciionierių sistemos montavimui
 • Skylių gręžimas mobilaus kondicionierio montavimui
 • Skylių gręžimas santechnikos darbams
 • Skylių gręžimas šilumos siurblių (oras-oras, oras-vanduo) montavimui
 • Skylių gręžimas šildymo sistemoms
 • Skylių gręžimas gartraukiui ir gartraukio vamdžio montavimas

Skyles-kiaurymes gręžiame per:

 • Betoną
 • Mūrą
 • Blokelius
 • Perdangą
 • Sienas
 • Pamatą

 

Skylių gręžimas – profesionalų rankose

Skylių gręžimas – profesionalų darbas, kurį geriausiai atliks www.vedinimas24.lt komanda. Įsigijote naują šildymo, vėdinimo ar kitokį prietaisą? Reikia jį kokybiškai sumontuoti? Sutiksite, kad tam, jog būtų kokybiškai sumontuota, visų pirma, privalu išgręžti kokybiškas skyles. 

Pats tokio atsakingo darbo nesiryžtate imtis, bet nežinote į ką kreiptis? Patikėkite gręžimo darbus mums. Pažadame, darbai bus atlikti itin greitai, jūs gausite aukščiausią kokybę ir dar sutaupysite laiko bei pinigų.  

 

Skylių gręžimas – bet kokiems poreikiams

Skylių gręžimas – itin svarbus ir atsakingas darbas, kurį atliekame su malonumu. Mūsų kompetencija jūsų tikrai nenuvils. Anaiptol, negalėsite atsidžiaugti greitai, kokybiškai ir efektyviai atliktu darbu.

Norėtume pabrėžti, kad skylių gręžimas yra paslauga, kurią sudaro atskiros šios paslaugos rūšys. Todėl priklausomai nuo gręžiamo paviršiaus tipo, yra parenkami reikiami grąžtai, gręžimo apsukos ir nustatomi kiti svarbūs komponentai. 

Domina kokias skylių gręžimo paslaugas teikiame? Didžiuojamės tuo, kad mūsų paslaugų spektras – labai platus ir pritaikytas patiems įvairiausiems poreikiams. 

Teikiame šias skylių gręžimo paslaugas: skylių gręžimas mini rekuperatoriaus montavimui, skylių gręžimas vėdinimo sistemos montavimui, skylių gręžimas rekuperatoriaus montavimui, skylių gręžimas oro kondicionieriaus montavimui, skylių gręžimas oro kondicionierių sistemos montavimui, skylių gręžimas mobilaus kondicionierio montavimui, skylių gręžimas santechnikos darbams, skylių gręžimas šilumos siurblių (oras-oras, oras-vanduo) montavimui, skylių gręžimas šildymo sistemoms, skylių gręžimas gartraukiui ir gartraukio vamzdžio montavimas.

Radote tai, ko jums reikia? Kreipkitės, nes skylių gręžimas nebe jūsų, o www.vedinimas24.lt atsakomybė. 

 

Skylių gręžimas per tvirčiausią mūrą

Skylių gręžimas yra toks darbas, kuris reikalauja ypatingo atidumo. Gręždami skyles per įvairias medžiagas mes atidžiai įvertiname situaciją, kad nieko nepažeistume, nesugadintume ir, kad prietaisas laikytųsi itin tvirtai bei stabiliai. 

Nesijaudinkite, mūsų grąžtams ir patirčiai nebaisūs jokie paviršiai. Kokybiškai skyles gręžiame per: betoną, mūrą, blokelius, perdangą, sienas bei pamatą.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įvardinti gręžiamo paviršiaus tipą, o visa kuo kitu mes pasirūpinsime.

 

Skylių gręžimas nepaplonins jūsų piniginės

Skylių gręžimas, kuris leis jums sutaupyti pinigų, įmanomas pasitelkus į pagalbą www.vedinimas24.lt. Pagalvokite, jei nuspręstumėte skyles išsigręžti pats, jums prireiktų tam specialių grąžtų ir kitų priedų. O tai, patikėkite, nėra pigus malonumas. Tad jei norite sutaupyti pinigų kreipkitės į mus. 

Skylių gręžimas yra apskaičiuojamas įvertinus gręžiamą paviršių bei darbų apimtis. Pasakę mums darbų apimtį, sužinosite kiek tai jums kainuos. Tačiau garantuojame, kad kaina jus maloniai nustebins, nes klientas ir jo poreikiai mums – svarbiausia. Be to, mes taupome ne tik jūsų pinigus, bet ir laiką, kuris yra itin vertingas, ar ne?