Užklausa
about-banner-image

Parinksime tinkamiausią vėdinimo, kondicionavimo, šildymo įrangą pagal Jūsų poreikius ir biudžetą. Konsultacijas teikiame įvairiuose statybos ar remonto darbų etapuose.

Suteiksime kokybišką konsultaciją:

  • Rekuperacinės (rekuperacijos) vėdinimo sistemos parinkimas, sumontavimas
  • Rekuperatoriaus parinkimas, montavimas butui/namui/mini ofisui
  • Mini rekuperatoriaus parinkimas, montavimas, skylės-kiaurymės gręžimo vietos parinkimas
  • Šilumos siurblio (oras-oras, oras-vanduo) parinkimas, montavimas
  • Oro kondicionieriaus parinkimas, montavimas

Rekuperacija namui – būtina nuosavų namų šeimininkams

Rekuperacija namui – labai svarbus ir reikalingas sprendimas, rekonstruojant ar statant namą. Būtina įsidėmėti ir pravartu žinoti, kad joks nuosavas namas negali išsiversti be tinkamai bei profesionaliai sumontuotos vėdinimo sistemos. 

Kaip tik šiuo metu ieškote, kas geriausiai atliktų rekuperacinės sistemos įrengimo darbus nuosavam namui? Galime jus patikinti, kad www.vedinimas24.lt šį darbą atliks itin profesionaliai. Jums liks tik džiaugtis tobulai įgyvendintais jūsų norais, o mums – tuo, kad jūs esate patenkinti. 

 

Rekuperacija namui: natūralaus vėdinimo nepakanka 

Rekuperacija namui – tai toks sprendimas, kurį priėmus jums tikrai neteks gailėtis. Nors šiais laikais nuosavi namai tampa vis labiau sandaresni, tačiau kaip bebūtų natūralių vėdinimo kanalų neužtenka. Todėl kokybiška rekuperacinė sistema nuosavame name yra būtina. 

Name įrengtas rekuperatorius nuolat cirkuliuos patalpų orą, o tai užtikrins, kad namuose nesusidarytų pelėsis bei vyrautų sveikas mikroklimatas. 

Be to, rekuperacinė vėdinimo sistema garantuoja, kad patalpos yra vėdinamos jų neatvėsinant. Kaip tai įmanoma? Rekuperacinė sistema paverčia namą energetiškai efektyviu, nes padeda grąžinti net iki 95 proc. šilumos. 

Svarbu pažymėti ir tai, kad rekuperatorius ne tik užtikrina puikius namo energetinius rodiklius, bet ir prisideda prie geros jūsų sveikatos. Nuolat cirkuliuojant orą, šis tampa švarus bei gaivus, išvalomos visos dulkės bei kitos kenksmingos medžiagos, esančios namuose ar patenkančios į namus iš lauko. 

 

Rekuperacija namui: kaip veikia?

Rekuperacija namui pasižymi itin paprastu, bet labai naudingu veikimo principu. Reikėtų žinoti, kad tai mechaninis vėdinimas su šilumokaičiu. Šviežias šaltas oras į patalpas patenka perėjęs per šilumokaitį, kuris orą iš dalies pašildo ir per ortakius tiekia į patalpą. Rekuperatoriaus šilumokaitis šaltam orui sušildyti panaudoja iš namo šalinamo šilto oro energiją, o papildoma elektros energija orui pašildyti dažniausiai nenaudojama. 

Šiltuoju metų laiku šis procesas vyksta atvirkščiai: iš patalpų šalinamas vėsesnis oras atšaldo iš lauko patenkantį įkaitusį orą. 

Dar svarbu paminėti, kad rekuperatoriuje yra specialūs filtrai, kurie valo orą. Šie filtrai apsaugo nuo dulkių bei įvairių nešvarumų, patenkančių į namus iš lauko.

 

Rekuperacija namui: atliksime nepriekaištingai

Rekuperacija namui priklauso ir nuo to, kokį rekuperatorių pasirinksite. Iš ko galite rinktis? Rekuperatoriai yra plokšteliniai ir rotaciniai. Pagrindiniai skirtumai? Plokštelinių rekuperatorių oro srautai yra visiškai izoliuoti vienas nuo kito, o tai neleidžia naujai tiekiamam orui įgauti šalinamo oro kvapų. Rotaciniai rekuperatoriai yra trumpesni nei plokšteliniai rekuperatoriai ir turi tolygaus sukimosi greičio reguliavimą, siekiant efektyviausio veikimo. 

Nežinote kokį rekuperatorių pasirinkti? Nesijaudinkite, www.vedinimas24.lt pasiruošę jums padėti ir patarti. Rekuperacija namui – mūsų darbas, kurį atliksime nepriekaištingai. Juk esame tam, kad jūs pajustumėte visokeriopą komfortą.