Užklausa
about-banner-image

Daug dėmesio skiriame technologijų naujovėms, todėl galime pasiūlyti inovatyvius vėdinimo, kondicionavimo, šildymo sistemas bei patogų išmanųjį valdymą. Klientus apmokome, kaip naudotis ir prižiūrėti sistemas, kaip valdyti įrenginius, jei keičiasi įpročiai bei poreikiai. Namuose visuomet turi būti komfortiška ir malonu!

Mūsų teikiamos paslaugos:

 • Rekuperacijos montavimas, įrengimas
 • Rekuperatoriaus montavimas, įrengimas
 • Rekuperacinės vėdinimo sistemos montavimas, įrengimas, derinimas ir balansavimas
 • Mini rekuperatoriaus montavimas,  įrengimas
 • Vėdinimo montavimas, įrengimas
 • Gartraukio vamdžio montavimas- įrengimas
 • Ventiliacijos montavimas
 • Rekuperatorių pardavimas
 • Vėdinimo įrangos pardavimas
 • Oro kondicionierių montavimas
 • Oro kondicionerių pardavimas
 • Šilumos siurblių (oras-oras; oras-vanduo) montavimas, įrengimas ir derinimas
 • Skylių grežimas
 • Įrangai ir darbams suteikiama garantija

 

Trumpai papasakosime, kaip vyksta rekuperacinės sistemos montavimas:

 

1. Suprojektuojame pagal STR reglamentus ir higienos normas, kiek ir kur reikės tiekti bei šalinti orą.
2. Pateikiame sąmatą ir po to užsakome vėdinimo įrangą.
3. Paruošiamieji darbai-  įrangos tiekimas, skylių gręžimas vidinėse pertvarose ir per lauko sieną.
4. Ortakių sistemos rekuperatorius-patalpos montavimas:  ortakių montavimas patalpose ir pajungimas prie difuzorių stovų bei kolektorių.
5. Sistemos rekuperatorius-laukas montavimas: rekuperatoriaus pajungimas prie kolektorių bei pajungimas prie patalpa-laukas EPE ortakių sistemos.
6. Sistemos paleidimo darbai- pajungiama elektra ir valdymo pultas.
7. Apmokome naudotis vėdinimo sistema (rekuperacija) ir programuojamu valdymo pultu.

 

Šilumos siurblių montavimas – patikėkite profesionalams

Šilumos siurblių montavimas – itin atsakingas darbas, nes nuo to priklauso jūsų namų ar kitų patalpų šiluma. Todėl šilumos siurblių montavimas turi būti atliktas idealiai tam, kad komfortiška šiluma jus džiugintų ilgą laiką. 

Nežinote, kas galėtų prisiimti tokią svarbią atsakomybę ir tinkamai pasirūpinti šilumos siurblio įrengimu? Tam yra www.vedinimas24.lt komanda. Mūsų kompetencijoje ir šilumos siurbliai oras-oras, ir šilumos siurbliai oras-vanduo. Nepriekaištingai pasirūpinsime bet kokio jūsų pasirinkto šilumos siurblio įrengimu. O jums tik liks džiaugtis jaukia šiluma, kurią suteikia šie prietaisai. 

 

Šilumos siurblių montavimas: nevalia suklysti 

Šilumos siurblių montavimas iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti gan nesudėtingas darbas. Tačiau jokiu būdu nerekomenduojame šių montavimo darbų imtis patiems. Kodėl? Todėl, kad nors tiek šilumos siurbliai oras-oras, tiek šilumos siurbliai oras-vanduo ir gali būti įrengiami užsakovui patogioje vietoje, tačiau visuomet reikia atsižvelgti į gamintojo rekomendacijas ir profesionalų darbą tam, kad būtų užtikrintas efektyvus siurblio veikimas. 

Svarbu pabrėžti, kad dėl netinkamos vietos ar blogai atliktų montavimo darbų gali nukentėti sistemos produktyvumas ar padidėti suvartojamų resursų kiekis. O juk šilumos siurbliai yra pasirenkami dėl to, kad džiugintų pigia ir kokybiška šiluma, tiesa?

Taigi tam, kad, išties, galėtumėte mėgautis efektyviu bei ekonomišku šilumos siurblio veikimu jums prireiks specialistų pagalbos. O vieni geriausių šios srities specialistų – www.vedinimas24.lt. 

 

Šilumos siurblių montavimas: šilumos siurbliai oras-oras

Šilumos siurblių montavimas priklauso nuo to, kokį šilumos siurblį pasirinksite – ar šilumos siurblį oras-oras, ar šilumos siurblį oras-vanduo. Nepaisant jūsų pasirinkimo, pažadame, kad šilumos siurblių montavimas bus atliktas be priekaištų, tačiau jums derėtų žinoti kelis skirtumus.

Šilumos siurbliai oras-oras įprastai yra sudaryti iš vienos išorinės bei vienos ar kelių vidinių dalių, kurios užtikrina efektyvų ir nepertraukiamą sistemos darbą. Pažymėtina, kad šios dalys yra lengvai bei greitai montuojamos, o darbai ilgai netrunka – dažniausiai atliekami per porą valandų. 

Be to, svarbu įsiminti, kad šilumos siurblių oras-oras sistema nesunkiai suderinama bei montuojama su kitomis šilumos perdavimo būdų rūšimis – dujiniu, elektriniu, židinių, krosnelių ar kitu šildymu. Tad kaip jau supratote, pasitelkus į pagalbą www.vedinimas24.lt komandą,  šilumos siurblys oras-oras jūsų namuose bus sumontuotas itin greitai bei paprastai, o svarbiausia veiks be priekaištų. 

 

Šilumos siurblių montavimas: šilumos siurbliai oras-vanduo

Šilumos siurblių montavimas, kurį atliks www.vedinimas24.lt, pateisins visus jūsų lūkesčius, nepriklausomai nuo to, kokį šilumos siurblį nusprendėte įsirengti. 

Išsirinkote šilumos siurblį oras-vanduo? Puiku, patikėkite jo montavimo darbus mums. O kol dar su mumis nesusisiekėte, norėtume trumpai papasakoti, kuo išsiskiria šių šilumos siurblių montavimas.

Šilumos siurblių oras-vanduo įrengimui nereikia jokių gręžinių. Geriausia, kad šie šilumos siurbliai gali būti diegiami bet kokios ploto ar išplanavimo namuose. Be to, šiai šilumos sistemai pakanka tik elektros įvado, o vidinio įrenginio sumontavimo vieta nėra svarbi. 

Ir tai dar ne viskas. Šilumos siurbliai oras-vanduo itin kompaktiški – neužima daug vietos, tad nereikia turėti atskiros didelės katilinės patalpos. Šį šilumos siurblį prijungsime prie jūsų namų ar kitų patalpų šildymo sistemos, tad komfortiška ir ekonomiška šiluma – garantuota.

Dar kylą klausimų, kur šilumos siurblių montavimas atliekamas geriausiai, atsižvelgiant į visus klientų poreikius bei lūkesčius? Neturėtų, nes be konkurencijos tai – www.vedinimas24.lt.